BoskiePiersi.pl

implanty, opinie, kliniki

Czy po operacji można smarować piersi preparatami na rozstępy? Jeśli tak to jakimi?

rozstępy

Opinie z grupy na Facebooku:

Ja bez pytania, już po 3 dniach zaczęłam sobie smarować takim lekkim żelem przeznaczonym dla kobiet karmiących by zapobiec rozstępom i opuchliźnie podczas karmienia ? sprawdziło się!

Jakiś olejkach raczej nie polecam, to musi być coś co się wchłonie i nie będzie brudzić biustonosza
Ja kupiłam AA I love you mammy sensetive za ok 15zł. Nawilżająco - łagodzący żel do piersi w okresie ciąży, połogu i karmienia. *Skutecznie nawilża *Niweluje dyskomfort nabrzmiałych piersi *Poprawia elastyczność *Poprawia mikrokrążenie oraz wytrzymałość naczyń krwionośnych, zmniejszając bolesność i obrzęk *Zwiększa elastyczność skóry, podnosząc jej tolerancję na rozciąganie
To jest napisane na opakowaniu.

Ja przygotowywałam skórę do rozciągnięcia już dwa tygodnie przed operacją. Potem codziennie dwa razy dziennie delikatny masaż olejkiem do biustu Orientany. Implant spory, wyjściówka mała, a skóra pięknie się zachowała. Polecam.

U mnie właśnie biooil się sprawdził zresztą używam go na co dzień ? Po tygodniu również smarowałam już piersi oczywiście delikatnie. Teraz 3 tygodnie po, mam już wskazanie do masażu piersi. I skóra dużo lepiej wygląda + przestała być tak okropnie napięta i błyszcząca.

Reklama