BoskiePiersi.pl

implanty, opinie, kliniki

Czy po operacji lekarz wystawia L4 czy bierze się urlop?

Zwolnienie L4

Opinie z grupy na Facebooku:

L4 lekarz wypisuje.

Normalnie L4 i kod zabieg chirurgiczny.

Powinnaś otrzymać normalnie L4 z kliniki gdzie wykonujesz zabieg :) Zakład pracy nie będzie wiedział jakiemu zabiegowi się poddałaś.

Mnie Pani dr. pytała czy chce zwolnienie przy wypisie.

Mi powiedziała lekarz, że na operacje plastyczną nie ma L4 i ewentualnie mam się skierować do lekarza pierwszego kontaktu

Mój wypisał aż na 3 miesiące na wszelki wypadek ale mówił, że mogę wrócić do pracy po 2 miesiącach. Na wszelki wypadek da na 3 miesiące.

Co lekarz to inaczej. Mnie powiedziała, że na miesiąc mi wypisze.

Mi mój lekarz powiedział, że nawet do 2 miesięcy po operacji może mi wypisać L4 jak nie będe czuła się na siłach.

Mi też powiedzieli, że to zabieg plastyczny i temu L4 nie dają.

Mój lekarz powiedział, że przy takim zabiegu L4 nawet i 3 miesiące można pociągnąć, bez stresu. Ja sama wzięłam na miesiąc i potem przedłużyłam na drugi (ale to już własna zachcianka - ten drugi). Natomiast pierwszy miesiąc na regenerację, dojście do siebie etc. jak najbardziej uważam za słuszny. Choć wiadomo, zależy od organizmu. Niektóre z was po kilku dniach już śmigają ? ja byłam trup.

Mi lekarz bez problemu wystawił L4 i w opisie było zabieg chirurgiczny. Mogłam mieć na ile chciałam.

Mi w prywatnej klinice wystawili L4 na miesiąc ale mówił że nie powinien ? Myślę, że zależy od lekarza.

Ja miałam na 6 tygodni zwolnienie.

Ja dostałam najpierw na tydzień (na własne życzenie) a później na kolejny tydzień. Wystawił mi chirurg, ale mój internista bez problemu mógłby mi wydłużyć ile bym potrzebowała. To jest normalna operacja i trzeba się oszczędzać, kwestią indywidualną jest długość rekonwalescencji.

Ja przed operacją zapytałam mojego chirurga i powiedział, że bez problemu. Internistka powiedziała to samo, że jak będę potrzebowała to mi wystawi.. są lekarze i lekarze. A jak byś sobie zoperowała nos to też nie dostałabyś L4? Niby kwestie estetyczne, ale też zdrowotne. Mi lekarz wpisał na epikryzie, że zalecenie medyczne, asymetria i coś z skutkiem, że niewykształcony czy jakoś tak i miałam tańszą operację bo nie policzyli mi Vat'u. Jeśli jest zabieg z zalecenia lekarza to nie odliczają podatku... ale to musiałabyś się zorientować u siebie. Jak widać nie wszędzie i nie wszystko jest tak samo.

Dostałam zwolnienie bez problemu pani na recepcji mi wypisała i pytała na jak długo chce.

Reklama