BoskiePiersi.pl

implanty, opinie, kliniki

Co zabrać ze sobą do szpitala?

Co zabrać do szpitala

Opinie z grupy na Facebooku:

Piżamka, szlafrok, przybory kosmetyczne (choć prócz pasty szczoteczki i ręcznika nic więcej się nie przydało) ubierz się wygodnie - luźne spodnie i luźna bluzka. Ubiór jest ważny bo później po zabiegu musisz się w to ubrać. A i kapcie, koniecznie laczki. Żebyś nie musiała się schylać by je założyć.

Dziś dzwonili do mnie z kliniki, że mam wziąć piżamę (góra rozpinana) kapcie, przybory toaletowe, wyniki badań, dowód i siebie.

U mnie szczoteczka i pasta były jednorazowe w klinice ? Tak naprawdę nic nie musiałam mieć bo wszystko było w klinice. Personel na pewno wystarczy do pomocy. Przynajmniej tak było w moim przypadku. Nie potrzebowałam nikogo do podstawowych czynności.

Ja wzięłam piżamę rozpinaną, kapcie, ciuchy, jakieś kosmetyki i ładowarkę do telefonu.

Najlepiej ubierz dres z bluzą zasuwaną, klapki, ręcznik, przybory do kapania i nie stringi. Ja potem leżałam po operacji w stringach i z bandażem :)

Miałam ubranie w którym przyjechałam i wyjechałam, szczoteczkę i pastę do zębów, krem itp. Piżamę, szlafrok, ręczniki, kapcie, żel pod prysznic, balsam do ciała i szampon klinika zapewniła.

Mi brakowało tylko jednego – kawy. Jeśli kiedyś pójdę do szpitala to zabiorę porcjowane saszetki 3w1.

Pamiętaj o majtkach zabudowanych, dziewczyny często o tym wspominają. Żeby w stringach nie świecić przed wszystkimi ? miałam luźne spodnie dresowe do spania. Przed operacją ładowarka do kontaktu i telefon gdzieś zostawić jak najbliżej siebie.

Reklama