BoskiePiersi.pl

implanty, opinie, kliniki

Jakie polecacie staniki po operacji?

staniki po operacji

Opinie z grupy na Facebooku:

VOE, czarny wersja sport, jestem zadowolona :)

Polecam ten na zapinki, ja dostałam w klinice po 2/3 tygodniach. Jak zejdzie opuchlizna możesz go sobie zmniejszyć dzięki czemu trzyma dobrze piersi.

Sportowy z zamkiem z przodu.

Ja po biustonoszu z kliniki oraz sportowym z Decathlonu, jestem wreszcie zadowolona. Piersi nie jadą na boki, są mocno trzymane.

Ja dokupiłam Triumph Triaction.

Mam z kliniki biustonosz Marena, ale nie mogę znaleźć w necie modelu ? polecam firmę bo bardzo dobrze trzyma biust i ściska go do środka, piersi są w nim nieruchome. Jest gruby, a mimo to nawet kropelka potu się nie zebrała. Ale podobne modele widzę za ok 300 zł.

Ja mam pooperacyjny bardzo dobry od razu z pasem firmy Nuha i polecam (rozpinany z przodu i z tyłu).

VOE, firma PAD technologies, robią biustonosze pooperacyjne, z pasem osobno lub na stałe. Jeden miałam wliczony w koszty operacji, drugi dokupiłam później, koszt ok 230 zł.

Decathlon dla biegaczy super. Trzyma duży biust EF.

H&m polecam, jest kilka ciekawych, mam 4 z tej firmy, bez fiszbin. Odwiedziłam kilka sklepów jak nie kilkanaście i nie było nic w rozmiarze 80F, tylko h&m się sprawdził :)

Miałam sportowy na zmianę, ale wiem od dziewczyn że z Triumpf mają kolekcje zbliżoną do sportowych.

Podobno Decathlon ma dobre.

Najwygodniejsze kupiłam w Etam, takie siatkowe z taśmą pod biustem. Lekarz mi powiedział że sportowe za bardzo wypychają implanty w górę, więc na początek ich nie poleca.

Super sprawdzają się staniki z triumpha, później wykorzystasz go do spania :).

Reklama