BoskiePiersi.pl

implanty, opinie, kliniki

Jak są odczucia podczas zabiegu powiększania biustu?

 Jak są odczucia podczas zabiegu powiększania biustu?

Opinie z grupy na Facebooku:

Dostałam tabletkę i poszłam na operacje. Budzą mnie, a ja pytam już jedziemy a Pani że już po.

Operacja trwała 2,5h pod koniec wybudzili mnie i pomogli się podnieść żeby nałożyć opatrunki. Przez całą noc co godzinę była u mnie pielęgniarka która odsączała mi dreny, dala zastrzyk przeciwbólowy i antybiotyk co 6h.

Sama operacja to pikuś bo nic nie pamiętam.

O 9 poszłam na stół, obudziłam się o 10 jak nawalona? nic nie pamiętam, poszłam spać dalej obudziłam się o 12. Poryczałam się jak je zobaczyłam!!! Laski ja mam piersi ? Póki co nic mnie nie boli! Słabo też mi nie jest, jak już je mam nawet nie boję się bólu który mnie czeka. Jestem taka szczęśliwa! Ale za to jak się położyłam na stół tak się trzęsłam, że nie mogłam tego opanować! Aaaaa ZROBIŁAM TO!

Nie obejrzysz się, a zaraz się obudzisz już PO. załóż skarpetki grube na operacje, trzęsłam się z zimna jak się obudziłam, poprosiłam nawet o druga kołdrę.

Nic nie pamiętam. Rozmawiałam na sali z panią anestezjolog o. Dzieciach i nagle obudziłam się o 19 na sali. Obolała i zimno mi strasznie było.

Operacja trwała max. do godziny.

Wybudzenie ok. Było mi niedobrze, chciało mi się pic. Nie mogłam w ten dzień już nic jeść. Te mdłości po narkozie są najgorszym wspomnieniem z tego dnia.

Po wybudzeniu było w porządku chciało mi się jeść. A palić mi się nawet nie chciało.

U mnie operacja trochę ponad godzinę. Po wybudzaniu ze znieczulenia czułam się zmęczona i jeszcze ze 2h przespałam, po czym już normalnie się obudziłam i czułam się bardzo dobrze. W ogóle nie miałam mdłości.

Ja nie miałam żadnych mdłości, czułam się bardzo osłabiona i skołowana ale to tez przez leki przeciwbólowe. Gorszy był ból później, ale teraz po trzech tygodniach jest już ok i teraz wiem ze warto było ?

Po znieczuleniu człowiek taki lewy się czuje, przez pierwsze 6/8h później już w normie :) Ja się przebudziłam po narkozie, popłakałam ze szczęścia i poszłam dalej spać i później już było okej.

Ja po przebudzeniu czułam się fatalnie, ciągle spałam ale to kwestia indywidualna bo dziewczyna obok czuła się super.

Po przebudzeniu czułam jakby ktoś albo coś siedziało mi na klatce piersiowej ogólne osłabienie no i wiadomo bez leków się nie obejdzie kolejny tydzień lub dwa.

Reklama