BoskiePiersi.pl

implanty, opinie, kliniki

Ile czasu zajęło dojście do siebie po zabiegu?

Dojście do siebie po zabiegu

Opinie z grupy na Facebooku:

Tak całkowicie to z rok, żeby czuć się całkiem jak przed operacją, a tak żeby być sprawna to 2 miesiące.
1.5 miesiąca po czuje się już naprawdę ekstra, jedyny dyskomfort to jak np. kładę się na brzuchu na chwilę to początkowo jest tak dziwnie, mocno ciśnie. Wiadomo, że biust jest jeszcze twardy i nadal noszę stanik jeszcze pół miesiąca wiec to nie jest tak zupełnie jakbym nigdy nie miała operacji.
Po 2 tygodniach już normalnie funkcjonowałam. Teraz już robię prawie wszystko oprócz dźwigania ciężkich rzeczy. Ja od razu po operacji czułam się dobrze, ból znikomy jak dla mnie. Jedynie plecy bolały mnie przez pierwsze 3-4 dni nic poza tym ?.
Teraz jestem 3 tygodnie po i co najmniej od tygodnia nie czuję że miałam operacje.
Przez pierwsze 2-3 dni potrzebowałam pomocy w najmniejszych czynnościach nawet do tego żeby się podnieść. Teraz po tygodniu wszystko robię sama już.
Ja robiłam wszystko sama. Tyle że spałam sama, mąż wstawał do dzieci żebym nie dźwigała. Na drugi dzień poszłam do pracy? To zależy od osoby zdecydowanie... Ale ból jest nie ma się co czarować.
Moja bardzo bliska koleżanka po abdo na drugi dzień pojechała sama autem do domu, fakt że odległość była niewielka, około 10 km, ale mimo wszystko, a po operacji powiększenia biustu po tygodniu była już w pracy, normalnie opadła mi szczęka, martwiłam się też o Nią, ale to taka zosia samosia i nie chciała żeby Jej pomóc. Także wszystko jest kwestią indywidualną.
U mnie nie było żadnego bólu, i niestety zapominam się, że jestem po operacji ?. Robię wszystko, oczywiście nie dźwigam, i mam nadzieję, że nie zrobię sobie krzywdy.
Najgorsze jest to, że reakcja już po jest kompletnie nieprzewidywalna i nie ma co jej porównywać z innymi sytuacjami typu CC czy innymi zabiegi. Jestem teraz w 14 dobie po... Na co dzień jestem bardzo aktywna i wysportowana, ale CC po ciąży bliźniaczej to było nic w porównaniu z tym, co przechodzę. Gdybym miała małe, dziecko to jestem pogrążona, Dziś pierwszy raz podniosłam się sama, a tak podnosił mnie mąż (mam silne, wysportowane ciało) O umyciu głowy nie ma mowy, ciężko mi kroić, naciskać klamkę, odkręcać.. Na szczęście nie muszę, ale nawet nie wyobrażam sobie, co przechodzi kobieta, która nie regeneruje się tak sprawnie, a w domu są małe dzieci.
Operacje miałam lift + implant. Przez pierwszy tydzień się oszczędzałam - nadrabiałam zaległości na Netflix, 3 dni po operacji byłam na spacerze 5km, sama już umyłam głowę. Po tym tygodniu wróciły dzieci wiec i ja wróciłam do normalności. ? Nastawiłam się na cierpienie po operacji a wcale tak nie było, ale jak mówisz to indywidualna sprawa.
Tydzień czasu zajęło mi dojście do siebie. Ból był ogromny ale brałam tramal wiec pomagało w 100 procentach. Najgorsze pierwsze dni wstawanie, spanie na plecach itd. Po tygodniu odrzuciłam tramal i normalnie funkcjonowałam… zajmowałam się małymi dziećmi, myłam głowę itd.
Wróciłam ze szpitala, wykąpałam się i poszłam na dwugodzinny spacer. Leki brane regularnie pomagały czuć się normalnie. Z każdym dniem było lepiej, po tygodniu już nie potrzebowałam leków. Po 4 tygodniach wróciłam na siłownię i rozpoczęłam spokojny trening.

Reklama