BoskiePiersi.pl

implanty, opinie, kliniki

Czy miałaś depresję pooperacyjną? Ile trwała?

Depresja pooperacyjna

Opinie z grupy na Facebooku:

Ja miałam w 3 dobie taką załamkę i płakałam wieczorem ale na drugi dzień ustąpiło ;p

Ja miałam doła ze 2-3 tygodnie...

Ja też miałam pierwszy tydzień, ja miałam wrażenie, że to przez narkozę. Byłam przybita non stop głowa mnie bolała, leżałam, nie chciało mi się z nikim rozmawiać. Mimo, że miałam siły i bólu nie czułam to nie wstawałam z łóżka nawet.

Ja czekam aż mi przejdzie, lekarz niby ostrzegał, w dokumentach było to zawarte. Ale jest strasznie smutno, poczucie bezsensu.

Pierwszy raz o czymś takim słyszę, z czego to wynika? Mnie od dnia zabiegu roznosi taka ogromna radość i szczęście, aż się śmieję, że w tych implantach coś mi dodali :) wysyłam Wam dużo mojej radosnej energii! Cieszcie się ze spełnionego marzenia!

Dziewczyny wszystko to kwestia głowy i nastawienia, seeeriooo? Ja tam się cieszyłam jak dziecko z lizaka ?

Też miałam załamkę, nie umiałam wyobrazić sobie dnia kiedy w końcu przestane 'czuć" te cycki i będą jak moje, z dobre 4 tygodnie się męczyłam, bo po prostu bolało i wiadomo dyskomfort. Mama bardzo mi pomagała, partner, mało spałam, ale najważniejsze, że dzień mija za dniem i z każdym jest coraz lepiej. Trzeba to przetrwać, a wszytko będzie dobrze, trzymam kciuki.

Ja również miałam kilkudniowego doła. Co by nie mówić, był to ogromny stres i doskwierający ból (przynajmniej w moim przypadku), które się nawarstwiły. Swoje robiło również to, jak stricte po zabiegu wyglądały piersi, a przyznam szczerze... w kilku dobach po nie wyglądały, były jak nabrzmiałe balony. Choć teraz z kolei są za małe - baby.. nie dogodzisz ? Utrzymująca się opuchlizna, obrzęk, nieprzespane noce, ból, stres związany z dalszym gojeniem, czy nie wystąpią powikłania, to wszystko w połączeniu jeszcze z huśtawką hormonów może wywołać lekką deprechę ? ale spokojnie, to przejdzie! Dasz radę ?

Ja miałam mieszane uczucia, raz euforia a raz płakałam, że zrobiłam z siebie karykaturę. Wydawały mi się za wielkie, a miało być naturalnie, za to po zejściu opuchlizny (a miałam jej jak się okazało sporo) czuje, że to najlepsza decyzja ?

Reklama