BoskiePiersi.pl

implanty, opinie, kliniki

Jedna pierś była po zabiegu większa od drugiej. Czy to się później ureguluje?

Jedna pierś była po zabiegu większa od drugiej

Opinie z grupy na Facebooku:

Prawą mam trochę większą i opadła bardziej niż lewa... Przed operacją też miałam prawą większą, lekarz mówił, że mała różnica może być i rzeczywiście jest. Różnice widziałam już od razu po operacji. Nic się nie zmieniło od 8 msc z tym rozmiarem i chyba już tak zostanie. Nie jest to duża różnica.

Miałam symetryzacje w lewej 425ml, a w prawej 470. Teraz jestem prawie 2 miesiące i już są równiutkie ? i takie okrąglutkie ale nie piłki ?

Ja jestem 2 tygodnie po i lekko widać różnice ale to jeszcze jest opuchlizna wiec wszystko się zmieni oby na lepsze.

Też jestem 2 tygodnie po i jednego dnia jedna jest większa i twardsza, innego druga. Jestem bardzo ciekawa jak jeszcze się zmienią, bo co rozpakowuje stanik to albo jestem zachwycona, albo mam wątpliwości czy to jest efekt o jaki mi chodziło.

U mnie tak było, była jakby na bok i zrobiło się dość spore double bubble. Całe szczęście już się ładnie wyrównało.

Ja za to za każdym razem jak ściągam stanik to albo dostrzegam nierówność albo widzę, że są coraz mniejsze ? Nie wiem czy to już nie psychika tak działa, że im częściej na nie patrzę tym bardziej się zmniejszają ?

Jedna pierś mogła bardziej spuchnąć stąd takie wrażenie. Poczekaj, aż opuchlizna zacznie schodzić.

Mi się wyrównały po 2.5 miesiącach tak naprawdę.

Ja jestem miesiąc po operacji i przed operacją miałam dwie równe piersi. Teraz mam jedną większą druga mniejszą. Byłam u lekarza, mówił że to jeszcze zejdzie i mam się nie martwić.

Reklama