BoskiePiersi.pl

implanty, opinie, kliniki

Po jakim czasie od operacji zaczęliście nosić na rękach swoje dzieci?

Opinie z grupy na Facebooku:

Hej. Moja córeczka miała 10 miesięcy w momencie operacji. Zaczęłam podnosić na chwilę po 2 tygodniach. No kolejne 2 tygodnie to podnosiłam na chwilę, wkładałam do łóżeczka czy fotelika, ale nie usypiałam na rękach itp. Miałam farta bo córka lubiła raczkować i bawić się na podłodze i na co dzień pomagał mi jej tata. Po 4 tygodniach nosiłam już całkiem normalnie. Nie ma konsekwencji tego noszenia na szczęście.

Moja ma 2,5 roku. Tłumaczyłam, że mamusie boli i nie mogę jej podnieść. Ogarnęłyśmy z pomocą, nauczyła się sama wchodzić do wózka i fotelika. Podniosłam ją teraz po prawie pięciu tygodniach.

Koleżanka nie ma fb ale miała operacje i zapytałam jej... Mówi, że lekarz kazał wstrzymać się przez 2 tygodnie z noszeniem rocznego synka. Zaczynała od brania go na ręce gdy siedziała... I po 4 tygodniach już bez większych problemów nosiła.

Najlepiej wcale nie dźwigaj. Ja wczoraj wzięłam synka na rękę 3 latka bo w histerii oddechu złapać nie mógł i taki mój odruch był, nie myśląc o piersiach i pękła mi skóra. Wiec nie ryzykuj.

Ja mam 18 miesięczna córeczkę. Tak już normalnie zaczęłam dźwigać ją po 6 tygodniach, nie miałam wyjścia. Wcześniej nawet jak próbowałam ją podnieść czułam straszne ciągnięcie. Będziesz wiedziała, że to już ten moment. Zalecają nie dźwigać pół roku ale mając dzieci nie ukrywajmy, nie ma szans tak długo wytrzymać.

Reklama