BoskiePiersi.pl

implanty, opinie, kliniki

Czy warto zrobić zabieg powiększania biustu?

Czy warto zrobić zabieg powiększania biustu

Opinie z grupy na Facebooku:

„Ból czy nie ból - moim zdaniem warto!”

Ja gdybym miała wszystko jeszcze raz przeżyć wraz z tą babrającą się raną to bym się zgodziła, piękne są te piersi.

Ja jestem miesiąc po operacji na którą nie mogłam się odważyć przez ostatnie lata. Rób jeśli to jest Twoje marzenie.

Ja jestem miesiąc po operacji i codziennie jestem bardziej szczęśliwa że ją zrobiłam.

Cieszysz się efektem każdego dnia. Przy kupowaniu kostiumów, bielizny, bluzek... no i sama proporcja sylwetki ulega zmianie na lepsze :) Nie zastanawiaj się :) nie będziesz żałować.

Kobietki polecam, nie ma czego się obawiać, jeśli jesteś niezadowolona ze swoich piersi i możesz sobie pozwolić na operację, zrób to! Czuję się cudownie, spełniłam marzenie.

Zdejmowałam biustonosz a one nijakie, to był mój wieloletni kompleks, słowo klucz: BYŁ

Powiem Wam, że nie zdawałam sobie sprawy, że moje piersi, aż tak źle wyglądały przed. Cieszę się, że podjęłam decyzję zmiany swojego wyglądu. Mimo bólu i dyskomfortu po operacji bez wahania zrobiłabym to jeszcze raz, są jeszcze twarde i różnią się minimalnie wielkością, ale Pani dr. powiedziała, że super się goi i wkrótce wszystko się wyrówna.

To będzie jeden z najpiękniejszych dni w Twoim życiu, najlepsza decyzja ever!!!

Ja jestem bardzo zadowolona. Najlepsza decyzja w moim życiu.

Dziewczyny powiem tak jestem przeszczęśliwa, w końcu czuje się kobieco, a nie jak dziewczynka z podstawówki! Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości złota rada : RÓB I SIĘ NICZEGO NIE BÓJ

Tydzień przed operacją sama sobie zadawałam pytania. Czy ja tego chce? Czy naprawdę potrzebuje? Jakoś przeżyłam prawie 25 lat bez to w sumie po co? Bałam się operacji, komplikacji i wszystkiego co możliwe teraz zdecydowałabym się drugi raz.

Bez zawahania zrobiłabym to jeszcze raz bez zastanowienia się.

Mam kompleksy od podstawówki, marzę o operacji całe życie, a zdecydowałam się dopiero teraz, mając 38 lat i nie umiem sobie wytłumaczyć, dlaczego nie zrobiłam tego z 15 lat temu ...

Najlepsza decyzja w moim życiu. Czuje jakby były ze mną od zawsze. Ale najważniejsze jest moje samopoczucie... Czuje się nowa kobieta, a przede wszystkim pewna siebie i bez kompleksów.

Cieszę się, że podjęłam decyzję zmiany swojego wyglądu. Mimo bólu i dyskomfortu po operacji bez wahania zrobiłabym to jeszcze raz.

Z malutkiego A zrobiło mi się 75E ?.... Szczęśliwa to mało powiedziane.

Marzenia się spełniają ?... Ja też marzyłam i już je mam ?... Żałuję jedynie, że tak późno się zdecydowałam ?... Więc jeśli masz odłożony budżet... To szukaj lekarza.... Ustalaj termin i ciesz się tak ja my wszystkie które są już po?.

Ja się bardzo bałam powikłań itd. ale stwierdzam, że to jedna z lepszych decyzji jaka podjęłam ?

Ja jedyne czego żałuję po operacji, to to że tak późno się na nią zdecydowałam ;-)

Trzeba było robić wcześniej i cieszyć się życiem ?

Nie żałuję! Jestem ogarnięta takim szczęściem że się zdecydowałam. Nigdy nie byłam tak szczęśliwa, cieszę się, że nie czekałam z decyzją dłużej!

Ja również jedyne czego żałuje to fakt, że wcześniej tego nie zrobiłam no i mogłyby być większe troszkę ?

Operacja naprawdę dodała mi takiego komfortu psychicznego ? Jedyne czego żałuje to rozmiaru. Teraz wzięłabym z pewnością trochę większy implant.

Najlepsza decyzja w życiu. Zrobiłabym jeszcze raz gdybym mogła i to dużo szybciej.

Przyzwyczaisz się szybko do nich ?? Od zawsze miałam małe piersi, a po ciążach i karmieniu praktycznie nic. Operacja, to najlepsze co mogłam zrobić dla siebie. Komfort psychiczny, fizycznie się mega sobie podobam, mam więcej energii itp. No życie o wiele bardziej mi się poprawiło, a nawet libido się zwiększyło, bo już nie myślę, że stary jak zobaczy mnie w łóżku, to pomyśli: zwisają jak uszy pluto. Choć on zawsze powtarzał, że i tak jestem piękna, ale wiadomo, jak ma się ten kompleks od zawsze, to ciężko się go pozbyć na słowo.

Nie ma co się zastanawiać! Nie będziesz żałować! Emocje nie do opisania ale cudowna świadomość, że jednak te piersi są ?? figura się zmienia na o wiele bardziej kobiecą i taka sexy ?

Reklama