BoskiePiersi.pl

implanty, opinie, kliniki

Czy byłyście niezadowolone z wyglądu piersi następnego dnia po operacji?

Niezadowolone z wyglądu piersi

Opinie z grupy na Facebooku:

No jasne, moje były brzydkie... Jestem teraz równo 3 miesiące po i cały czas widzę, jak się zmieniają.

Ja jak zobaczyłam piersi na drugi dzień to pomyślałam sobie "o boże, co ja ze sobą zrobiłam!?" ?? Potem po jakimś czasie opuchlizna zaczęła schodzić i piersi się całkiem zmieniły. Były za duże, jak dwa nieruchome balony przyklejone do ciała, zupełnie inne niż sobie wyobrażałam. Ale teraz co opuchlizna zeszła, to żałuje, że już takie nie są.

Chyba każda ?? z tego co czytam na grupie. Ja jak swoje zobaczyłam to pomyślałam tylko "mam nadzieję, że tak nie zostanie" i poczułam małe przerażenie, ale z dnia na dzień są coraz ładniejsze. To dopiero 5 dni po operacji, a biust układa się podobno kilka miesięcy ??

Zaraz po operacji piersi miałam (teraz jak tak patrzę z perspektywy czasu) bezkształtne, jakieś takie dziko stożkowe. Wtedy się jarałam, że je w ogóle mam ? one się zmienia i to bardzo.

Potwierdzam. Zmieniają się. Noś dobre jakościowo staniki pooperacyjne minimum 1,5-2mce 24/7 pomimo, że kusi nowa bielizna ? A potem śpij w tych stanikach ile się da. To info z pierwszej i drugiej ręki. To bardzo ważne w procesie. Niewygodnie czasami ale trzeba. Trzymaj się ciepło ?

Zaraz po operacji miałam kwadratowe arbuzy ? Będą się zmieniać z dnia na dzień, a właściwy kształt osiągną za kilka miesięcy. Nic się nie martw.

Ja byłam przerażona, nie podobały mi się, tak przez pierwsze dwa tygodnie.

Potrzebują czasu żeby się ułożyć. Moje póki co też nie wyglądają jakoś super ale źle też nie jest ? Jestem zadowolona, że mam jakikolwiek biust w końcu ?

Chyba większość miała tak że po dramat.

Tak, okropnie wyglądały jak je zobaczyłam przed wypisaniem ze szpitala. Po kilku dniach jak musiałam zmienić opatrunek i je zobaczyłam to się w nich zakochałam ?

Reklama